Destiny 2: Poza Światłem na premierowym zwiastunie. Strażnicy wyruszają na nową przygodę

News
862V
Destiny 2: Poza Światłem na premierowym zwiastunie. Strażnicy wyruszają na nową przygodę
Iza Łęcka | 30.10.2020, 09:40

Bungie podsyca zainteresowanie kolejnym rozszerzeniem do Destiny 2. Dodatek zatytułowany „Poza Światłem” otrzymał premierowy zwiastun, który zapowiada nowe wydarzenia. Historia zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca.

Bungie nie jest już częścią Activision, a przez ostatnie lata deweloperzy skupiają się na rozwoju Destiny 2, co w dalszym ciągu planują kontynuować. Rozszerzenie „Poza Światłem” zadebiutuje 10 listopada – teraz akcja rozgrywać się będzie na Europie, czyli jednym z księżyców Jowisza. Jeszcze do niedawna wydawało się, że miejsce stanowi tylko pozostałości po Złotym Wieku, tymczasem wraz z premierą nowego dodatku, Strażnicy właśnie tutaj doświadczą nowej przygody. Nowy bieg wydarzeń sprawi, że Europa stanie się jednym z najważniejszych miejsc w całym Układzie Słonecznym.

„Czas zastanowić się nad swoją przeszłością i zrozumieć dokąd zmierzasz. Kontynuuj swą podróż, aby wnieść Światło do Ciemności i zobaczyć jak daleko zdołasz dojść. Zachowaj czujność – Ciemność już tu jest i wkrótce nastąpi nowa era."

Twórcy podkreślają, że Europę otacza aura wielu tajemnic z przeszłości oraz mroczna moc stazy. Gracze będą musieli współpracować, by pokonać potężne zagrożenie, co więcej, ponownie otrzymają szansę wyposażyć swoich Strażników w zupełnie nowy sprzęt.

Destiny 2 zmierza na nową generację, ale deweloperzy opóźnili premierę nowej wersji – ta trafi na rynek w grudniu. Sympatycy marki powinni pamiętać, że Destiny 2: Poza Światłem będzie wymagać pobrania całej gry na nowo, co w rezultacie zmniejszy rozmiar produkcji.

Sprawdźcie również dokument deweloperów o kulisach pracy nad dodatkiem: 

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych