Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2020 18:30
Destiny 2 Beyond Light
1154V

Destiny 2: Beyond Light wymaga pobrania całej gry. Bungie znacząco zmniejszy rozmiar produkcji

Bungie ma dobrą i złą wiadomość dla fanów Destiny. Gracze już wkrótce zostaną zmuszeni do pobrania całej produkcji ponownie, ale dzięki pracy deweloperów, znacząco zostanie zmniejszona waga gry. Zespół podał szczegóły.

Destiny 2 wraz z dodatkami trafiło już do Xbox Game Pass, a już wkrótce odbędzie się premiera Destiny 2: Beyond Light oraz zarazem gra trafi na nową generację. Deweloperzy postanowili jednak zadbać o pliki i zajęli się uporządkowaniem produkcji.

Listopadowa premiera Destiny 2: Beyond Light zmusi graczy do pobrania całej produkcji ponownie, ale twórcy zadbali, by w ostatecznym rozrachunku rozmiar tytułu został zmniejszony o 30-40%. W zależności od platformy, Strażnicy pobiorą od 59 do 71GB. Jest to naprawdę dobra wiadomość biorąc pod uwagę nową generację – next-geny od dnia debiutu nie będą posiadały wielkich dysków, więc każde 20-30GB może zrobić różnicę.

Bungie potwierdziło wcześniej, że Destiny 2: Beyond Light to nowy początek dla całego uniwersum i zespół chce w kolejnych latach rozwijać grę. Deweloperzy mają w planach przynajmniej dwa duże dodatki, które zadebiutują na rynku w następnych latach. Według oficjalnych informacji, zespół zawiesił prace nad Destiny 3 i chce się skupić wyłącznie na rozwoju aktualnie wydanej pozycji.

Sprawdźcie ostatnie liczby Destiny.

Źródło: https://gamingbolt.com/destiny-2-beyond-light-requires-re-downloading-base-game

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2