Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 18:46
Call of Duty: Black Ops - Cold War Zombies Onslaught
1517V

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies Onslaught tylko na PS5 i PS4. Sony zadbało o roczną ekskluzywność

Sony właśnie zapowiedziało nowy tryb dla Call of Duty: Black Ops Cold War. Jeśli zamierzacie grać w najnowszą strzelankę Activision na PlayStation 4 lub PlayStation 5, to możecie liczyć na dodatkowy tryb. Japończycy pokazali atrakcje na zwiastunie.

Call of Duty: Black Ops - Cold War zadebiutuje w przyszłym miesiącu na sześciu platformach (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC), ale posiadacze konsol Sony mogą ponownie liczyć na ekskluzywną zawartość. Japoński producent właśnie potwierdził dostęp do Zombies Onslaught.

Treyarch przygotowało specjalny tryb dla dwóch graczy, którzy będą mierzyć się z kolejnymi zombiakami. Twórcy stawiają na dynamiczne zmagania w kooperacji i zapewnią dedykowany system nagród – wszystko zostanie połączone z rozgrywką multiplayer oraz klasycznym wariantem z zombikami.

Trzeba to na pewno zaznaczyć, Zombies Onslaught to nie jest standardowy tryb Zombie, a po prostu dodatkowy wariant zabawy, z którym na początku zapoznają się wyłącznie gracze na PlayStation 5 i PlayStation 4. Ekskluzywność zostanie zakończona 1 listopada 2021 roku.

Identyczną sytuację widzieliśmy już w przypadku Call of Duty: Modern Warfare, więc jak widać dobre relacje na linii Sony-Activision wciąż trwają.

Zanim jednak otrzymamy Zombies Onslaught, możecie zmierzyć się z biegającymi truposzami w Call of Duty: Warzone. Poznajcie także nasze wrażenia z bety Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/10/23/a-closer-look-at-call-of-duty-black-ops-cold-war-zombies-onslaught-mode/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software