Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 15:26
Film Uncharted
1885V

Film Uncharted został już przygotowany! Mark Wahlberg pokazał ważny szczegół

Twórcy „Uncharted” właśnie potwierdzili świetną wiadomość. Zakończono prace na planie filmu o przygodach poszukiwacza skarbów. W dodatku Mark Wahlberg zaprezentował ważny szczegół, który powinien zainteresować największych fanów uniwersum.

Kampania marketingowa „Uncharted” trwa w najlepsze. Tom Holland zaprezentował swój wizerunek Nathana Drake'a, a ostatnio Mark Wahlberg pokazał się w stylizacji Sully'ego. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, by w niedalekiej przyszłości, twórcy mogli nam zaprezentować pełny zwiastun.

Teraz możemy potwierdzić: przygotowano już wszystkie sceny na planie „Uncharted”. W następnych miesiącach ekipa odpowiedzialna za post-produkcje będzie dopieszczać sceny, ale film faktycznie powstał i w przyszłości trafi do kin.

To jednak nie koniec ciekawych informacji. Mark Wahlberg pokazał na Twitterze ważny szczegół: przynajmniej przez część „Uncharted” będzie występował w bardzo charakterystycznej koszuli. Jeśli graliście w Uncharted 2, to na pewno możecie łatwo połączyć strój właśnie z tą przygodą.

Pytanie w zasadzie nasuwa się jedno – choć początkowo Sony informowało o przygodzie „młodego Nathana Drake'a”, to może jednak w opowieści pojawi się kilka mocnych scen, które połączą przygodę z grami?

Uncharted 2 - gra sully

Źródło: Twitter: unchartedmovie i markwahlberg

Tagi: film Uncharted Mark Wahlberg Uncharted