Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 16:59
Film Uncharted z pełną prezentacją Nathan Drake'a - Tom Holland
3942V

Film Uncharted z pełną prezentacją Nathana Drake'a. Tom Holland opublikował zdjęcie z planu

Tom Holland postanowił zaskoczyć graczy publikując zdjęcie z planu „Uncharted”. Aktor zaprezentował swoją kreację Nathana Drake'a. Na materiale nie brakuje charakterystycznych elementów, z których znany jest bohater PlayStation.

Sony najwidoczniej rozpoczęło konkretną promocję „Uncharted”. Po godzinie 15:00 Naughty Dog zaprezentowało spotkanie „dwóch Nate'ów”, a teraz możemy sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się Tom Holland w głównej roli. Aktor otrzymał charakterystyczny strój, posiada znany wisiorek i można odnieść wrażenie, że Peter Parker w ostatnich tygodniach mocno przypakował. W zasadzie było to pewnie niezbędne do uzyskania odpowiedniego efektu.

Prace na planie „Uncharted” wciąż trwają, ale może jeszcze w tym roku zobaczymy pierwszy zwiastun? Jak wiadomo do premiery filmu pozostało jeszcze sporo czasu, ale Sony może małymi krokami budować hype, by fani pamiętali o nadciągającej produkcji.

Tak jak już wcześniej wspomniałem – wiele w tym wypadku zależy od realizacji oraz scenariusza, ale widząc pierwsze, oficjalne zdjęcie Nathana jestem jeszcze bardziej zainteresowany filmem i chętnie spojrzę na ostateczny rezultat.

Tom Holland jako Nathan Drake

Źródło: https://www.instagram.com/tomholland2013/

Tagi: Nathan Drake Sony tom holland uncharted