Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.10.2020 10:30
Uncharted - Mark Wahlberg jako Sully
4068V

Uncharted i rzut okiem na Sully'ego. Mark Wahlberg pochwalił się stylizacją na mentora Nathana Drake'a

Wygląda na to, że po tym, jak mogliśmy oglądać Toma Hollanda w pełnej stylizacji na Nathana Drake'a, Mark Wahlberg postanowił pokazać nam także bliżej postać Sully'ego. W oczy od razu rzuca się charakterystyczny wąs!

W ostatnich dniach jesteśmy wprost zasypywani nowymi informacjami z planu filmowego "Uncharted". Mogliśmy przecież wreszcie zobaczyć Toma Hollanda jako Nathana Drake'a w pełnej krasie, a także przyjrzeć się spotkaniu "dwóch Nate'ów" - głównego bohatera filmu oraz, doskonale znanego wszystkim fanom gier, Nolana Northa. Kolejne zdjęcia lecą wręcz lawinowo!

Dzisiejszy dzień nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Wszystko za sprawą Marka Wahlberga, który na potrzeby produkcji wcieli się w Sully'ego - opiekuna i mentora młodego poszukiwacza przygód. Aktor od samego początku nie ma łatwo, jeśli chodzi o zdobywanie akceptacji wśród fanów gier - ci tłumnie zarzucają, że nie przypomina postaci z gry.

Najnowsze zdjęcie, które opublikował na Instagramie, zdaje się przeczyć temu twierdzeniu. Choć rzeczywiście nie przypomina "starszej" wersji siebie, to bardzo dobrze komponuje się z tą, którą znamy z retrospekcji Nathana prezentowanych przy okazji Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zobaczcie sami i oceńcie, jak wypada podobieństwo:

Uncharted - Mark Wahlberg jako Sully

Źródło: https://twitter.com/geoffkeighley/

Tagi: film Mark Wahlberg uncharted zdjęcia