Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2020 11:17
Tribes of Midgard - Norsfell Games
806V

Tribes of Midgard prezentowane przez Sony. Gra zadebiutuje na PS5 w 2021 roku

Twórcy Tribes of Midgard zebrali najważniejsze elementy produkcji, które prezentują w najnowszym materiale wideo. Norsfell Games podsumowuje szczegóły i opowiada o grze umiejscowionej w świecie wikingów.

Na premierę Tribes of Midgard przyjdzie nam zaczekać do 2021 roku, jednak najnowszy materiał jest przedsmakiem wrażeń i niezwykle dokładnie prezentuje produkcję, przedstawiając jej najważniejsze elementy.

Deweloperzy z Norsfell Games zaoferują kooperacyjny RPG akcji z elementami przetrwania, który został umiejscowiony w świecie mitologii nordyckiej. Zainteresowani skupieni w grupach będą podejmować kolejne misje, a podczas rozgrywki każdy wykreuje swojego unikalnego wikinga. Jednocześnie na jednym serwerze może przebywać maksymalnie dziesięciu wojowników, którzy nie tylko będą ramię w ramię walczyć, ale również zbudują osady. Istotny elementem tytułu jest tworzenie chociażby mostów, dzięki którym nasz oddział będzie mógł przedostać się do nowych miejsc.

Zwiastun jest przeładowany fragmentami rozgrywki, więc gracze mogą sprawdzić, co dokładnie ich czeka – co więcej, zobaczycie także różnorodnych wojowników oraz wielkich przeciwników.

Warto wspomnieć, że wydawcą Tribes of Midgard jest Gearbox Publishing, który nie tylko rozwija Borderlands 3, ale wyda również Godfall.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gearbox Publishing Norsfell Games Tribes of Midgard