Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2020 16:57
Borderlands 3 PS5 i XSX
939V

Borderlands 3 na PS5 i Xbox Series X|S od premier nowych platform. Twórcy zakończyli prace nad ulepszeniami

Borderlands 3 będzie dostępne na next-genach od premiery nowej generacji. Gracze już w listopadzie sprawdzą produkcję w lepszej jakości oraz wyruszą na wyprawy z dodatkowymi znajomymi. Aktualizacja zostanie udostępniona za darmo.

Borderlands 3 wylądował na półkach sklepowych we wrześniu ubiegłego roku. Twórcy ostatnio świętowali rok od premiery oraz zapowiedzieli przygotowanie aktualizacji dla nowej generacji. Teraz jednak otrzymaliśmy ostateczne konkrety i gracze mogą szykować się na wykonywanie misji od startu nowej generacji.

Ulepszenia dla Xboksów Series X|S zostaną udostępnione 10 listopada, a na PlayStation 5 łatka trafi w dwóch turach – 12 lub 19 listopada. Jest to oczywiście związane z decyzją Sony dotyczącą podzielenia premiery. Twórcy potwierdzili również, że bez problemu przeniesiemy progresję pomiędzy generacjami. 

We wpisie Gearbox Software przypomina, że Borderlands 3 będzie działać na PlayStation 5 i Xboksie Series X w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K. Gracze zaproszą także kolejnych znajomych do kooperacji – nawet na podzielonym ekranie. Nie otrzymaliśmy szczegółów rozgrywki na Xboksie Series S.

W niedalekiej przyszłości Gearbox Software powinno ujawnić szczegóły dalszego wsparcia pozycji. Autorzy pracują nad tajnym trybem, którym prawdopodobnie będzie rozbudowany PVP – studio przygotowuje się do ujawnienia zawartości.

Borderlands 3 next-geny 1

Źródło: https://borderlands.com/en-US/news/2020-10-13-borderlands-3-next-gen-launch-playstation-5-xbox-series-x/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software