Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 21:16
The Ascent Neon Giant
1245V

The Ascent trafi w dniu premiery do Xbox Game Pass, ale na debiut musimy zaczekać

The Ascent to kolejna produkcja, która będzie w dniu swojej premiery dostępna w Xbox Game Pass, ale to jednocześnie kolejny tytuł zmierzający na rynek dopiero w 2021 roku. Twórcy zaprezentowali nowy gameplay.

The Ascent zostało zaprezentowane przez Microsoft w maju. Amerykańska korporacja pokazywała już nawet next-genowy gameplay z produkcji, który vv.

Za The Ascent odpowiada mały, 11 osobowy zespół, który potrzebuje więcej czasu na dopracowanie tytułu. To właśnie z tego powodu produkcja będzie dostępna dopiero w przyszłym roku, ale możemy to już dzisiaj potwierdzić – od premiery tytuł trafi do Xbox Game Pass (konsole + PC). Deweloperzy obiecują rozgrywkę w 4K+60fps na mocniejszej konsoli Microsoftu, ale na takie atrakcje musimy zaczekać.

Na deser twórcy zaprezentowali nowy gameplay, podczas którego mamy okazję spojrzeć na jedną z misji. Autorzy podkreślają, że fragment nie prezentuje ostatecznej wersji gry.

Czy taka wizja rozgrywki Was przekonuje? Mam wrażenie, że forma dystrybucji zachęci wielu graczy do sprawdzenia The Ascent To nie będzie największy hit 2021 roku, jednak na pewno warto będzie wypróbować propozycję Neon Giant.

Tagi: Curve Digital Neon Giant The Ascent