Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 18:26
The Ascent
2353V

The Ascent na next-genowej rozgrywce. 12 minut z Xboksa Series X

Na Inside Xbox zapowiedziano The Ascent i już dzisiaj możemy zobaczyć czystym gameplay z nowej produkcji Neon Giant. Twórcy prezentują 12-minutowy materiał, który został nagrany na Xboksie Series X.

Wczoraj miałem okazję zaprezentować na stronie pierwszy zwiastun z The Ascent. Jest to kooperacyjny RPG akcji, w którym gracze wpadną do cyberpunkowego świata i rozpoczną walkę z wrogimi korporacjami. Twórcy chcą zapewnić dynamiczną akcję nastawioną na umiejętności graczy i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy pokaz czystej rozgrywki.

Studio podkreśla, że nie jest to ostateczna wersja pozycji, a pewnie wiele może się jeszcze zmienić, ale materiał pokazuje „next-genowy gameplay”, który został nagrany na Xboksie Series X. Nie możemy w przypadku tej pozycji liczyć na wybitną jakość oprawy, ale sympatycy gatunku na pewno mogą sprawdzić film, by przekonać się, że Neon Giant zapewni ciekawą propozycję.

Inside Xbox był przeładowany grami zmierzającymi na nową generację, ale jak podkreślił Aaron Greenberg, Microsoft niepotrzebnie „rozbudził mylne oczekiwania”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Microsoft The Ascent xbox series x