Iza Łęcka Iza Łęcka 26.10.2020 13:42
Gears 5 i Dave Bautista
599V

Gears 5 i Dave Bautista. Aktor potwierdza nagrywanie dubbingu, a czy w przyszłości spełni marzenia fanów?

Od miesięcy pojawiają się plotki przeplatane prośbami fanów, by Microsoft stworzył ekranizację Gears of War i do głównej roli zatrudnił Dave'a Bautistę. Aktor trafił już do trybu sieciowego Gears 5, a wkrótce zastąpi Marcusa Fenixa w kampanii ostatnich Gearsów. Profesjonalny wrestler nagrał również wezwanie do sympatyków IP, w którym wypowiada znaczące: „Jestem Marcusem Fenixem”.

Gears 5 to jedna z produkcji zoptymalizowanych do Xboksa Series X i Xboksa Series S, natomiast w zeszłym tygodniu deweloperzy potwierdzili przygotowanie między innymi fabularnego DLC do wielkiej historii z 2019 roku.

W nadchodzącej aktualizacji do gry trafi Dave Bautista – wrestler jest już dostępny w trybie sieciowym, zastąpi również Marcusa Fenixa w kampanii. Aktor i kulturysta wziął udział w specjalnej zajawce dla fanów, na której potwierdza nagrywanie dubbingu do fabuły Gears 5.

Wsłuchując się w materiał usłyszycie jak na końcu Bautista wypowiada „Jestem Marcusem Fenixem... w pewnym sensie”, czym ponownie pobudził graczy, którzy wierzą, że pewnego dnia doczekamy się klimatycznej opowieści z jego udziałem, przedstawiającej losy oddziału Delta. Przypomnijmy, że o filmie wspominamy już od 2018 roku...

Jak sądzicie, Bautista nadawałby się do tej roli? Próbkę głosu sprawdzicie poniżej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dave Bautista Gears 5 Microsoft The Coalition