Gears 5 otrzyma fabularne DLC i Nową Grę+. Twórcy zapowiadają rozbudowę gry

News
1608V
Gears 5 otrzyma fabularne DLC i Nową Grę+. Twórcy zapowiadają rozbudowę gry
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2020, 19:18

The Coalition przygotowuje się do premiery Gears 5 na Xboksie Series X i Xboksie Series S. Twórcy zdecydowali się nie tylko poprawić doświadczenie graczy oferując ulepszenia w sferze wizualnej, ale zadbali dodatkowo o sporo nowej zawartości.

Gears 5 to jedna z produkcji, która trafiła na listę gier ulepszonych dla nowej generacji Microsoftu. Gracze odbiorą bezpłatną aktualizację i The Coalition za sprawą redakcji IGN potwierdziło szczegóły przygotowanych nowości.

Na dobry początek wszyscy zainteresowani będą mogli ponownie zapoznać się z kampanią – NewGame+ odblokuje dwa nowe poziomy trudności z Ironmanem w roli głównej. Rywalizacja znana z serii XCOM zapewni graczom walkę, w której lepiej nie umierać. W Gears 5 pojawią się także nowe skórki dla bohaterów (Kait, Del, JD) oraz broni, aktualizacja Jacka, mutatory (przykładowo tryb z wielkimi głowami) czy też nowe osiągnięcia. Twórcy wrzucą także Batistę do kampanii – zawodnik WWE pojawił się pierwotnie w trybie sieciowym, ale teraz będzie mógł zastąpić w historii Marcusa Fenixa. Deweloperzy zadbali nawet o nowy głos.

The Coalition potwierdziło również, że zamierza znacząco rozbudować Operację, które otrzymają teraz motywy przewodnie i na ich podstawie będzie budowana nowa zawartość. Twórcy chcą także zapewnić większą liczbę map do każdego sezonu rozgrywek.

W trybie sieciowym Gears 5 zapewni 120 klatek na sekundę na Xboksie Series X i Xboksie Series S – już wcześniej deweloperzy potwierdzili także szczegóły zmniejszenia imput laga na nowej generacji. Tytuł otrzyma także szereg ulepszeń w oprawie.

To jednak nie koniec, Gears 5 otrzyma fabularne DLC zatytułowane Hivebusters. Premierę zaplanowano na grudzień, a deweloperzy mają zapewnić atrakcje na 3-4 godziny. Szczegóły poznamy przed premierą i warto dodać, że dodatek będzie dostępny na dwóch generacjach.

Źródło: https://www.ign.com/articles/gears-5-series-x-update-brings-new-game-more-batista https://www.ign.com/articles/gears-5-story-dlc-is-coming-later-this-year

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper