Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 19:14
Call of Duty: Warzone Zombie
3497V

Call of Duty: Warzone z zombie oraz walką w nocy! Zobaczcie zwiastun polowania

Na arenie Battle Royale pojawią się krwiożercze potwory. Infinity Ward zapowiedziało dużą aktualizację do Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare, dzięki której nie tylko wcielimy się w ikonicznych antagonistów z horrorów, ale również zmierzymy się z zombiakami.

Infinity Ward właśnie opublikowało zwiastun zapowiadający nowe wydarzenie. Na serwerach Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare gracze otrzymają szansę świętowania Halloween i z tej okazji sprawdzimy nowe przedmioty kosmetyczne oraz zmierzymy się z nowymi przeciwnikami.

Już wcześniej informowaliśmy o skórkach, a nawet wspominaliśmy o rozgrywce w nocy, a teraz możemy potwierdzić, że wszystkie atrakcje zostaną opublikowane już jutro. Deweloperzy za pomocą zwiastuna zapraszają graczy na Nawiedzony Werdańsk.

Trzeba przyznać jedno: Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare są rozwijane w naprawdę świetny sposób i jeśli pasuje Wam system strzelania z gier Activision, to w ostatnich miesiącach nie mogliście się nudzić. Twórcy na każdym kroku oferowali ciekawe aktualizacje, które nie tylko przygotowywały na premierę nowej odsłony, ale zapewniały także sporo frajdy.

Wydawca potwierdził, że „Zombie Royale” to limitowany tryb, ale możemy mieć nadzieję, że takie przyjemności zostaną w tym tytule na dłużej. Poniżej możecie sprawdzić wszystkie nowości.

Call of Duty Halloween

Źródło: YouTube.com
https://www.callofduty.com/blog/2020/10/Season-Six-The-Haunting-of-Verdansk

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward