Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2020 18:09
Wiedźmin 2 Ciri
7529V

Wiedźmin 2 od Netflix na nowych zdjęciach. Ciri i Yennefer wspólnie na planie

Netflix wciąż pracuje nad rozbudowaniem historii z „Wiedźmina”. Aktorzy opracowują kolejne sceny, a w ostatnich dniach na planie spotkały się Anya Chalotra oraz Freya Allan. Ciri i Yennefer zaprezentowały nowe stroje i w szczególności warto tutaj przyjrzeć się Lwiątku z Cintry.

Netflix postanowił przerwać serię przecieków i zaprezentował głównych bohaterów z drugiego sezonu „Wiedźmina”. Zobaczyliśmy Geralta, Ciri oraz Yennefer, ale nadal pojawiają się materiały, które pozwolą spojrzeć na pracujących aktorów.

Anya Chalotra i Freya Allan w ostatnich dniach wspólnie nagrywały kolejne sceny do „Wiedźmina” i jest to naprawdę interesująca wiadomość biorąc pod uwagę fakt, że według oficjalnego opisu, Geralt sprowadza Ciri do Kaer Morhen i główny bohater serii jest przekonany, że Yennefer zginęła. Najwidoczniej w pewnym momencie wszyscy trafią do tego samego miejsca i będą mogli zmierzyć się z kolejnym niebezpieczeństwem.

Najnowsze zdjęcia przygotowane przez Terry'ego Blackburna z Daily Mail pokazują już Ciri w nowym stroju – to właśnie w nim bohaterka ćwiczyła w Kaer Morhen. Trzeba oczywiście zauważyć, że fotki ponownie wyglądają dość dziwnie.

Wiedźmin 2 - Ciri - Yen - 1

Wiedźmin 2 - Ciri - Yen - 2

Wiedźmin 2 - Ciri - Yen - 3

Wiedźmin 2 - Ciri - Yen - 4

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/21/photo-yennefer-in-new-outfit-and-ciri-filming-on-horseback-for-the-witcher-season-2/
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8863981/The-Witchers-Anya-Chalotra-snaps-picture-phone-cast-Netflix-work.html

Tagi: netflix Wiedzmin Wiedźmin 2