Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2020 14:48
Wiedźmin 2 Yennefer
2990V

Wiedźmin 2 na kolejnych zdjęciach. Netflix pokazuje Yennefer

Netflix kontynuuje promocję drugiego sezonu „Wiedźmina”. Platforma zaprezentowała kolejną główną bohaterkę i otwiera tym samym dyskusję – gdzie znajduje się Yennefer? Platforma ponownie przygotowała dwa zdjęcia.

Netflix od początku tygodnia pozytywnie zaskakuje fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, którzy wyczekują na premierę drugiego sezonu „Wiedźmina”. Po tym jak zobaczyliśmy Henry'ego Cavilla w roli Geralta oraz Freyę Allan jako Ciri, nadszedł czas na Anyę Chalotrę.

Już pierwszy opis fabuły serialu potwierdził, że Yennefer nie będzie obok Geralta i Ciri w Kaer Morhen, a dzisiaj możemy zobaczyć, że bohaterka ma kłopoty. Jak wiadomo wydarzenia z pierwszego sezonu kończą się w dość efektowny sposób i tak naprawdę nie wiemy, co wydarzyło się z miłością Białego Wilka.

Od dzisiaj możemy przypuszczać, że Yennefer będzie musiała walczyć o swoją wolność lub nawet Geralt pomoże potężnej czarodziejce? Scenarzyści mają mnóstwo opcji i na pewno przedstawią ciekawe wydarzenia. Co warte przypomnienia – tym razem akcja będzie bardziej spójna i opowieść zostanie rozegrana w jednej linii czasu.

Yennefer Wiedźmin 2 Serial

Źródło: Twitter: NetflixPL

Tagi: Netflix serial Wiedźmin wiedźmin 2