Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2020 14:06
Wiedźmin 2. Ciri
8143V

Ciri ćwiczy w Kaer Morhen. Netflix prezentuje zdjęcia z 2. sezonu serialu

Już nie musimy zastanawiać się, jak dokładnie będzie prezentować się Ciri w drugim sezonie „Wiedźmina”. Netflix właśnie zaprezentował oficjalne zdjęcia pokazujące bohaterkę uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Już wczoraj Netflix odsłonił pierwsze karty i za sprawą Henry'ego Cavilla zaprezentował nowe materiały z „Wiedźmina”. Platforma postanowiła zaprezentować kolejne zdjęcia i dzisiaj możemy sprawdzić, jak Freya Allan prezentuje się na planie drugiego sezonu.

Netflix najwidoczniej reaguje na weekendowe przecieki i chce tym razem zaprezentować bohaterów w odpowiedni sposób. Według wczorajszego opisu fabuły, Ciri znajduje się w Kaer Morhen, gdzie za sprawą wiedźminów będzie odbierać niezbędne nauki – doświadczeni pogromcy potworów nauczą młode Lwiątko z Cintry, jak obchodzić się z mieczem, a pewnie nawet dużym tematem drugiego sezonu będzie moc bohaterki. Już wstępne informacje o fabule podkreślają umiejętności postaci.

Warto na pewno zwrócić uwagę na strój bohaterki, która najwidoczniej znajduje się właśnie na treningu, a samo miejsce również nie jest przypadkowe. Netflix najwidoczniej pokazał nam pierwsze ujęcie z samej siedziby wiedźmińskiej szkoły.

W trakcie treningu wykorzystywane są oczywiście drewniane miecze i pytanie pozostaje jedno: kto znajduje się na drugiej fotce?

Wiedźmin 2 - Netflix - Ciri

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: netflix Wiedźmin wiedźmin netflix