Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 15:14
Wiedźmin w nowej zbroi - Henry Cavill
5666V

Wiedźmin w nowej zbroi. Henry Cavill pokazuje strój z 2. sezonu hitu Netlixa

Henry Cavill postanowił zaprezentować strój z drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netflix. Aktor otrzymał nową zbroję, która trzeba przyznać wygląda znacznie lepiej od wdzianka noszonego przez aktora w pierwszych odcinkach serialu.

Henry Cavill znajduje się na planie drugiego sezonu „Wiedźmina”, gdzie ma okazję nagrywać kolejne odcinki do nowej historii. Już w weekend zobaczyliśmy przecieki prezentujące strój Ciri, ale Geralt postanowił rozegrać wszystko na swoich zasadach i pokazał wdzianko na Instagramie.

Jak widać autorzy „Wiedźmina” postanowili znacząco odświeżyć wygląd Geralta, który choć oczywiście nie zmienił fryzury czy też nagle nie jest kilkanaście kilogramów mniejszy lub większy, to jednak nowe wdzianko lepiej prezentuje samego bohatera.

Należy oczywiście pamiętać, że twórcy „Wiedźmina” zmienili osobę odpowiedzialną za stroje bohaterów. Ubrania postaci były jednym z problemów produkcji, przez który wielu fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego narzekało właśnie na serial – szczególnie dziwnie wyglądały zbroje Nilfgaardu, ale Netflix obiecał poprawę tego elementu.

Czy Henry Cavill wygląda lepiej? Znając życie zdania będą podzielone, ale ja akurat nie narzekałem na wykonanie Geralta w pierwszej kampanii. Akurat to był jeden z mniejszych problemów serialu.

Wiedźmin 2 sezon Henry Cavill - 3

Wiedźmin 2 sezon Henry Cavill - 4

Źródło: https://www.instagram.com/p/CF9nUCfh30y/

Tagi: netflix serial Wiedzmin Wiedźmin 2