Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 18:48
Wiedźmin 2 Geralt
3871V

Wiedźmin 2 z oficjalnym opisem fabuły. Netflix zdradza szczegóły historii

Netflix zaprezentował opis fabuły drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Platforma zdradza dwa wątki i jeden może zainteresować wielu widzów. Korporacja tym samym przygotowuje fanów na wielki trening w Kaer Morhen.

Henry Cavill zaprezentował już dzisiaj strój Geralta przygotowany dla drugiego sezonu „Wiedźmina”, a teraz Netflix udostępnił opis wydarzeń, który potwierdza dwa kluczowe wątki. Wiedźmin zabierze Ciri do swojego domu, ale bohater nie będzie wiedział, co wydarzyło się z Yennefer:

„Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii sprowadza księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, do swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie kontynentu, elfy, ludzie i demony walczą o dominację poza jego murami, on musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: jej tajemniczą mocą, którą posiada”

Nie mamy tutaj oczywiście wielkich zmian względem „Krwi Elfów”, ale na pewno interesująco będzie zobaczyć, jak Ciri uczy się walczyć u boku różnych wiedźminów – tych w serialu ma być znacznie więcej względem znanych opowieści.

Na więcej szczegółów musimy jeszcze zaczekać, ale w następnych dniach mają pojawić się kolejne materiały oraz informacje z „Wiedźmina”. Jak wiadomo trwają prace na drugim sezonem i najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/05/the-witcher-season-2-official-synopsis-revealed/

Tagi: serial Wiedźmin wiedźmin 2 Wiedźmin Netflix