Iza Łęcka Iza Łęcka 20.10.2020 11:40
DualSense PS5 w sklepie
3581V

Akcesoria do PS5 w sklepach. Gracze wkrótce rozpoczną przygotowania do nowej generacji

Sony jeszcze przed premierą PlayStation 5 zaplanowało sprzedaż akcesoriów do next-gena - pierwsze sklepy wrzucają na półki najnowsze urządzenia. Przygotowując się do debiutu PS5, gracze już wkrótce sięgną po kolejne sprzęty.

Premiera PS5 odbędzie się w listopadzie, ale już teraz w pierwszych amerykańskich sklepach gracze zauważają pudełka z dodatkowymi sprzętami do PlayStation 5. Nie mamy pewności, czy urządzenia można już kupić, jednak pamiętajcie, że już w zeszłym tygodniu informowaliśmy o pierwszych graczach, którzy otrzymali DualSense.

Sprawa nieco nabiera rozpędu, gdyż część sympatyków marki dostrzegła chociażby kontrolery w swoich lokalnych Walmartach. Według witryny BrickSeek, której zadaniem jest śledzenie dostępności produktów, pad do PlayStation 5 jest dostępny między innymi w Los Angeles, Las Vegas i San Francisco.

Warto zwrócić uwagę, że w zeszłym tygodniu Sony przyspieszyło premierę akcesoriów, które trafią do zainteresowanych graczy od 30 października, dzięki czemu już wkrótce część sympatyków będzie dokładnie testować sprzęt przygotowany na debiut PS5.

Świadkami analogicznej sytuacji powinniśmy być również w Europie – brytyjski Simply Games poinformował swoich klientów o dokonanej przez Sony zmianie daty premiery akcesoriów do PS5 przypadającej na 12 listopada, czyli na dzień amerykańskiego debiutu PlayStation 5.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-peripherals-begin-appearing-at-walmart-ahead-of-this-months-release/

Tagi: akcesoria ps5 dualsense playstation 5 PS5 Sony