PS5 DualSense już w rękach niektórych graczy

News
3331V
PS5 DualSense już w rękach niektórych graczy
Mateusz Wróbel | 17.10.2020, 19:45

Niektórzy gracze mają już w posiadaniu kontroler DualSense. Znalazł się ktoś, kto próbuje sprzedać go za większą cenę.

Już wiemy, dlaczego Sony postanowiło przyśpieszyć premierę akcesoriów do konsoli PlayStation 5. Jak podają niektórzy użytkownicy Reddita, DualSense, czyli kontroler przygotowany z myślą o next-genie "niebieskich", jest już w rękach niektórych fanów marki PlayStation.

Na pierwszym zdjęciu możemy zauważyć pudełko przedstawiające rzeczonego pada. Tuż za nim zostały uchwycone kolejne paczki, co może potwierdzać słowa autora materiału mówiącego, iż amerykański supermarket Wallmart otrzymał już egzemplarze DualSense'a, a na półki trafi już 30 października.

Co jednak warto zaznaczyć, jeden z amerykańskich graczy, przeglądając Facebooka, natknął się na lokalne ogłoszenie, w którym jeden z posiadaczy konta na owym portalu wystawił na sprzedaż kontroler. Być może jest to jeden z pracowników jakiegoś magazynu, który otrzymał już wyżej wspomniane dostawy urządzenia i próbuje sprzedać je za wyższą cenę, niż za sprzęt woła samo Sony (100 dolarów to około 390 złotych, a korporacja sprzedaje kontroler za 350 złotych/70 dolarów)?

Przy okazji, zerknijcie na deweloperski wygląd czarnego pada.

Found this listed locally on Facebook. How are these around yet? from r/PS5
Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-dualsense-controllers-are-reportedly-making-their-way-into-users-hands/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych