Iza Łęcka Iza Łęcka 20.10.2020 07:00
Spider Man Miles Morales atak ręką
1783V

Spider-Man: Miles Morales pokazuje narodziny bohatera. Gameplay zdradza ważny szczegół fabuły

Insomniac Games zdradza kolejne nowinki o Spider-Man: Miles Morales. Twórcy zaprezentowali istotny dla fabuły fragment gry, pokazując jak bohater staje się własną wersją Spider-Mana. Miles musiał zareagować na wydarzenia. [Uwaga na spoiler]

Spider-Man: Miles Morales już od zeszłego tygodnia jest systematycznie prezentowany przez Insomniac Games, a w tym czasie prześledziliśmy kilka rozmaitych materiałów. Deweloperzy przedstawili szczegóły rozgrywki, ujawnili Spider-Cata czy też pokazali umiejętności bohatera.

[Uwaga na spoiler]

Obecnie Insomniac Games skupia się na kolejnym kluczowym momencie fabuły Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Jak się okazuje nawet najwięksi superbohaterowie pokroju Petera Parkera od czasu do czasu potrzebują pomocy, a tutaj nadeszła szansa dla Milesa Moralesa. Na samym początku historii młody protagonista musiał stać się „własną wersją Spider-Mana” – na najnowszym materiale zobaczycie fragment rozgrywki, podczas którego narodził się kolejny heros.

Morales pod wieloma względami różni się od swojego idola, a Insomniac Games niemal na każdym kroku starało się podkreślić rozbieżności względem Parkera. Twórcy dopracowali między innymi nowe animacje, by podczas bujania się na pajęczynie, Miles ruszał się o wiele żwawiej i bardziej dynamicznie.

Zwróćcie jednak uwagę, że choć Insomniac Games pokazuje ostatnio sporo fragmentów rozgrywki, to niemal w całości są one zaczerpnięte z jednego momentu gry – jest to sam początek historii Spider-Man: Miles Morales.

Źródło: https://www.gameinformer.com/exclusive-video/2020/10/19/witness-the-birth-of-a-hero-in-marvels-spider-man-miles-morales

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment