Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2020 07:34
Spider-Man Spider-Cat
1818V

Spider-Man: Miles Morales i Spider-Cat. Gameplay potwierdza nowego towarzysza głównego bohatera

Insomniac Games puszcza oczko do wszystkich właścicieli kotów. W Spider-Man: Miles Morales pojawi się Spider-Cat, który pomoże głównemu bohaterowi w misjach. By zaatakować przeciwnika, gracze wyciągną futrzaka z plecaka.

W nagradzanej Oscarem animacji „Spider-Man Uniwersum” poznaliśmy między innymi Spider-Kwik, tymczasem nieco nawiązując do tej postaci, Insomniac Games postanowiło zaszaleć i wprowadziło do swojego świata nowego towarzysza. Najnowszy gameplay z Marvel's Spider-Man: Miles Morales pokazuje pierwsze spotkanie bohatera ze Spider-Catem.

Jak się okazuje, w świecie Insomniac Games jeden z mieszkańców Nowego Jorku posiada kota nazwanego „Spider-Man”, który zgubił się w wielkim mieście. Miles ruszy na ratunek, a po misji zakończonej sukcesem otrzyma nowy strój – po założeniu bluzy i plecaka, zyska możliwość wykorzystywania Spider-Cata podczas walki.

Poniżej zobaczycie skrót misji, który pokazuje partnerów w trakcie jednego z ataków. Nie ulega wątpliwości, że Insomniac Games przygotowało kilka niespodzianek i zdradza kilka tajemnic. Choć już w tym tygodniu poznaliśmy szereg szczegółowych informacji oraz zobaczyliśmy wstęp do historii, to kolejne dni mogą być coraz ciekawsze – w końcu do premiery coraz mniej czasu, więc deweloperzy prężnie zachęcają do swojej gry, prezentując kolejne nowinki.

Źródło: https://www.gameinformer.com/exclusive-video/2020/10/14/exclusive-look-at-the-spider-cat-in-spider-man-miles-morales

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment