Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 19:35
Cyberpunk 2077 Keanu Reeves
3118V

Cyberpunk 2077 i PS5 debiutują za miesiąc. CD Projekt RED i PlayStation Polska przypominają o premierach

Za miesiąc odbędą się dwie niezwykle ważne premiery. CD Projekt RED zaprezentuje graczom Cyberpunka 2077, a Sony zaprosi fanów do grania na PlayStation 5. Firmy odpowiedzialne za produkty przypominają o swoich propozycjach i gracze mogą spojrzeć na nowe zajawki.

19 listopada 2020 roku odbędzie się premiera Cyberpunka 2077 oraz na europejskim rynku pojawi się PlayStation 5. Gracze mogą bez problemu zapoznać się z tytułem CD Projekt RED jeszcze na wciąż aktualnej generacji, ale Polacy przypominają, że bez problemu ukończymy opowieść V na nowych sprzętach.

Teraz CD Projekt RED przygotowało nową zajawkę, na której Keanu Reeves nawiązuje do ostatniego zwiastuna i wspomina o atutach Night City. To właśnie w tym mieście możemy się dobrze zabawić, zyskamy wielką moc lub po prostu zgarniemy kilka ulepszeń.

O premierze PlayStation 5 przypomina PlayStation Polska, ale tutaj teaser jest mniej efektowny, lecz równie wymowny. Za miesiąc o tej porze wielu graczy będzie już ogrywać pierwsze gry na nowej generacji PlayStation. Po wielu miesiącach wyczekiwania w końcu otrzymamy next-gena, który od startu zaoferuje kilka ciekawych produkcji.

To jak – co wybieracie za miesiąc: PS5, Cyberpunka 2077, a może podwójny pakiet?

Źródło: Twitter: CyberpunkGame, PlayStationPL

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077