Cyberpunk 2077 stawia na personalizację. Polacy pokazali style i mocny zwiastun

News
5331V
Cyberpunk 2077 stawia na personalizację. Polacy pokazali style i mocny zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 15.10.2020, 18:29

W Night City natrafimy na wielu zróżnicowanych bohaterów, którzy zostali pokazani na dzisiejszym Night City Wire. CD Projekt RED stawia na swobodę kreowania bohatera i wielu graczy będzie z przyjemnością rozwijać postacie stawiając na indywidualizm.

Od pierwszych materiałów z Cyberpunka 2077 oglądamy nie tylko ciekawy świat, który może zaintrygować wielu graczy, ale trzeba mieć świadomość, że Night City żyje i charakteryzuje się bardzo zróżnicowanymi charakterami. Gracze otrzymają możliwość podążania różnymi stylami i każdy z nich pozwoli nam szczegółowo zmienić wygląd V.

Twórcy nie stawiają na jedną prezentację, a w trakcie zabawy będziemy czerpać garściami z różnych opcji odświeżenia swojej garderoby. Nie możemy także zapomnieć o rozbudowanych wszczepach, które również wpłyną na nasz wygląd.

Na koniec Night City Wire otrzymaliśmy jeszcze zwiastun „The Diner”, na którym V przychodzi do tajemniczej postaci, która mówi mu wprost: czego chcesz? Facet proponuje wiele, ale możemy mieć pewność, że V będzie musiał zapracować na te wszystkie luksusy. Mam wrażenie, że ten trailer to przedsmak czegoś znacznie większego.

Na dzisiejszym Night City Wire zobaczyliśmy także pokaz rozgrywki i samochodów, a warto pamiętać, że CD Projekt RED zakończył już główne prace nad grą.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych