PS5 DualSense na kolejnym zdjęciu. Nowa czarna wersja kontrolera zarejestrowana na Tajwanie

News
4063V
PS5 DualSense na kolejnym zdjęciu. Nowa czarna wersja kontrolera zarejestrowana na Tajwanie
Kajetan Węsierski | 17.10.2020, 11:30

W Internecie pojawiły się nowe zdjęcia kontrolera DualSense do PS5 z tajwańskiego NCC. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z zupełnie nowym modelem. 

PlayStation 5 ma zadebiutować już za niewiele ponad miesiąc. Listopad będzie prawdziwym świętem graczy, albowiem wreszcie, po długich oczekiwaniach, przejdziemy na nową generację. I oprócz samych konsol i gier, które są oczywiście najbardziej wyczekiwane, oczekuje się także kontrolerów, które pozwolą nam wszystkim sterować. Zarówno Xbox, jak i PlayStation, przygotowali dla nas coś nowego w tym zakresie.

Szczególnie dużo mówi się o kontrolerze DualSense, który pojawi się przy okazji premiery PlayStation 5. Oficjalnie otrzymaliśmy dotychczas wygląd tylko bazowego modelu, choć już w sierpniu dowiedzieliśmy się, że powstaje czarna wersja z białymi przyciskami. Co jednak wyjątkowo ciekawe, wiele wskazuje na to, że nie jest to jedyna alternatywa. 

Na Tajwanie powstaje także inna czarna wersja - tym razem z czarnymi guzikami. Zdjęcie ponownie pojawiło się w NCC (tamtejszy odpowiednik FCC). Osobiście uważam, że wygląda nieco lepiej niż wersja sprzed dwóch miesięcy. Warto dodać, że oprócz samego kontrolera, pokazano także tajemnicze urządzenie, którego nie jestem w stanie w pełni zidentyfikować. Przypomina trochę zewnętrzny dysk - jeśli tylko cokolwiek będzie wiadomo, na pewno Was o tym poinformujemy. 

PS5 DualSense Black

PS5 tajemnicze urządzenie

Źródło: https://twitter.com/vih8p/status/1317333022287536130?s=20

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych