Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2020 04:26
PS5 DualSense PlayStation 5
1874V

PS5 DualSense w czarnym kolorze powstaje na Tajwanie. Gracze dotarli do źródła przecieku

Sony najwidoczniej faktycznie planuje czarną wersję DualSense dla PlayStation 5. Gracze dotarli do źródła zdjęć i fotografie zostały przygotowane dla tajwańskiego NCC. Sprzęt powinien zostać wkrótce ujawniony przez Sony.

Jak wiadomo Sony aktualnie zaprezentowało jedynie białą wersję PlayStation 5 oraz najróżniejszych akcesoriów do japońskiego next-gena. Na liście urządzeń znajduje się biały DualSense, ale wczoraj miałem okazję zaprezentować naszym czytelnikom zdjęcia czarnej wersji pada do PS5.

Dzisiaj mogę potwierdzić – model „CFI-ZCT1G” został przygotowany na Tajwanie dla Sony Interactive Entertainment Co. Zdjęcia pochodziły z tajwańskiego NCC – jest to odpowiednik FCC, czyli Federalnej Komisji Łączności. Gracze dotarli do źródła.

Teraz tylko pozostaje zaczekać na oficjalny ruch Sony, ale biorąc pod uwagę cały przeciek – firma powinna w niedalekiej przyszłości opowiedzieć więcej na temat różnych wersji kolorystycznych PlayStation 5 oraz właśnie DualSense.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że jest to w zasadzie pierwszy przeciek (nie licząc zdjęć z fabryk prezentujących wcześniej ujawniony sprzęt), z którym musi mierzyć się Sony. Wcześniej firmie udawało się dochować tajemnicy w sprawie wyglądu next-genowych urządzeń.

ps5 dualsense czarny kolor

Źródło: Twitter: geronimo_73

Tagi: dualsense playstation 5 ps5