PS5 DualSense w czarnym kolorze dzięki nakładce. Gracze są zdeterminowani, by zmienić sprzęt

News
2549V
PS5 DualSense w czarnym kolorze dzięki nakładce. Gracze są zdeterminowani, by zmienić sprzęt
Iza Łęcka | 12.10.2020, 11:46

Sony nie odniosło się do pojawiających się w Sieci doniesień i nie przedstawiło czarnej wersji kontrolera DualSense. Zamiast tego gracze mogą zamawiać białą wersję pada, która nie wszystkim przypadła do gustu. W rezultacie powstała nakładka, która odświeża urządzenie.

Sony zdecydowało się na białą wersję PS5 i kontrolera DualSense. Tak diametralna zmiana barwy nie przypadła do gustu niektórym graczom, dlatego też nie brakuje pomysłów dotyczących zmiany koloru sprzętu. Część sympatyków marki PlayStation liczy również, że potwierdzą się doniesienia i na rynku, prędzej czy później, do kupienia będzie czarny kontroler.

Część firm może wykorzystać zapotrzebowanie i proponuje specjalne nakładki na DualSense. Gadżet ma formę specyficznej gumy, którą można nałożyć na pada, tym samym zmieniając jego kolor. Nie do końca wiadomo, jak w tej sytuacji gracze będą odczuwać wibracje, ale nie ulega wątpliwości, że może znaleźć się całkiem sporo chętnych na wypróbowanie podobnych ciekawostek.

Pozostaje nam więc oczekiwać, aż Sony oficjalnie przedstawi możliwość wymiany bocznych paneli w PlayStation 5 oraz zaprezentuje czarne elementy, które idealnie komponowałyby się z czarnym kontrolerem do PS5. Zapewne wielu sympatyków konsolowej rozgrywki już na premierę chciałoby odświeżyć wygląd nowej generacji PlayStation.

Źródło: Twitter: PS5only

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych