Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 20:16
cod warzone
4163V

Call of Duty: Warzone z nową mapą! Gracz trafił na lokację

Przez błąd część graczy trafiła już na nową mapę w Call of Duty: Warzone. Możemy podejrzewać, że lokacja ma zostać udostępniona w okolicy premiery Call of Duty: Black Ops Cold War, ale pierwsi zainteresowani już sprawdzają teren.

Od miesięcy pojawiają się plotki, według których Call of Duty: Warzone otrzyma nową mapę w okolicy premiery nowej odsłony Call of Duty. W ostatnich dniach gracze dotarli do plików, dzięki którym udało się im spojrzeć na propozycję – nie mieliśmy tylko pewności czy jest to ostateczny wizerunek miejscówki. Szczegóły zostały dostrzeżone w kodzie bety Call of Duty: Black Ops Cold War, a teraz możemy potwierdzić, że nowy teren faktycznie nadciąga.

Poniżej możecie sprawdzić materiał, na którym jeden ze streamerów trafia właśnie do nowej lokacji – mapa różni się od Verdańska. Prawdopodobnie nie ma na nim stadionu i wiele na to wskazuje, że autorzy tym razem postawią na większą zieleń.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – kiedy odbędzie się premiera? Trudno w zasadzie powiedzieć. Jak jednak widać, lokacja powinna w przeciągu najbliższych dni trafić na serwery. W zasadzie jest to dziwny ruch biorąc pod uwagę debiut nowego Call of Duty, ale najwidoczniej twórcy chcą ponownie łączyć pozycję Battle Royale z normalną odsłoną strzelanki.

Warto przypomnieć, że do dwóch części Call of Duty wkrótce trafią nowe skiny związane z Halloween, a twórcom ostatnio udało się wyeliminować duży problem z grą.

Źródło: Twitter: ModernWarzone

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward