Call of Duty: Warzone z halloweenowymi skinami. Bohaterowie Piły i Teksańskiej masakry trafią do gry

News
1519V
Call of Duty: Warzone z halloweenowymi skinami. Bohaterowie Piły i Teksańskiej masakry trafią do gry
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2020, 17:09

Twórcy Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare wkrótce powinni ogłosić halloweenowe zestawy do produkcji Activision. Gracze już dotarli do materiałów prezentujących nowości zmierzające do między innymi produkcji Battle Royale. Gracze będą mogli wcielić się w Jigsawa.

Call of Duty: Warzone powinno wkrótce przejść spore zmiany, a Call of Duty: Modern Warfare będzie małymi krokami chować się za tegoroczną odsłoną, ale nawet w tej sytuacji – jeszcze w październiku na arenach obu produkcji pojawi się ciekawe wydarzenie.

Przedstawiciele CODTracker odnaleźli już w plikach gier skórki na Halloween – gracze mogą liczyć, że przebiorą się w Jigsawa lub Leatherface'a. W zestawach pojawią się także legendarne bronie, samochody, przywieszki, emblematy, skórki czy też naklejki. Wszystko oczywiście w dwóch tematach: „Piły” lub „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

Wydawca powinien wkrótce zaprezentować wydarzenie, które może być już ostatnim dużym eventem na serwerach Call of Duty: Modern Warfare – jak wiadomo w przyszłym miesiącu zadebiutuje nowa część, którą w tym tygodniu sprawdzą gracze na trzech platformach. Konsolowcy otrzymali tym raz możliwość zmiany pola widzenia.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych