Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.10.2020 19:15
COD warzone
1401V

Call of Duty Warzone bez błędu pozwalającego odnieść łatwe zwycięstwo

Infinity Ward, twórcy Call of Duty Warzone, poinformowali społeczność, że wyeliminowali ogromny błąd, który dręczył w ostatnich dniach zainteresowanych grą.

Dwa dni temu informowaliśmy Was o błędzie, przez którego rozgrywka w Call of Duty: Warzone była wręcz niemożliwa. Odbiorcy battle royalowej produkcji mogli używać w nieskończoność granatów oraz przedmiotów leczniczych, dzięki czemu pozostanie na mapie jako ostatni żyjący nie było niczym trudnym. Bug był wykorzystywany przez sporą ilość osób, co szybko zauważyli twórcy ze studia Infinity Ward. Deweloperzy zareagowali i oznajmili, iż błąd został wyeliminowany, a sami zainteresowani mogą wrócić do sprawiedliwych potyczek.

Jest to kolejny dowód na to, że amerykańskie studio reaguje w mgnieniu oka na każde zgłoszenie swojej społeczności. W dzisiejszych czasach bardzo trudno o taki zespół, któremu wyeliminowanie danego problemu zajmuje maksymalnie dwie doby, w przypadku poważnego buga. 

Warto zaznaczyć, że do Warzone'a jeszcze w tym roku powinny trafić prywatne sesje, w których powalczymy jedynie ze znajomymi, nie zwracając uwagi na randomowych graczy. Obecnie nie wiadomo, kiedy owa funkcja wejdzie w życie - bardzo możliwe, że zadebiutuje wraz z premierą najnowszego CoD-a - Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzones-infinite-stim-cheat-has-been-removed/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward