Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 14:34
Spider-Man: Miles Morales w białym stroju
2468V

Spider-Man: Miles Morales z PS5 z imponująco szybkim wczytywaniem rozgrywki. Porównanie z PS4 robi wrażenie

Najnowsze materiały ze Spider-Man: Miles Morales pozwalają spojrzeć nie tylko na czysty gameplay, ale przedstawiają także ważne szczegóły gry. Dzięki rozgrywce możemy porównać wczytywanie pomiędzy PS5 i PS4.

Insomniac Games w końcu zaczęło odpowiednio promować Marvel's Spider-Man: Miles Moralesostatnio poznaliśmy informacje o grze, znamy szczegóły głównego bohatera, a nawet mogliśmy poznać Spider-Cata. Twórcy już wcześniej potwierdzili, że gra na PlayStation 5 skorzysta z funkcji szybkiego wczytywania i najnowszy gameplay pokazuje różnice względem Spider-Mana z PS4.

Jak to wygląda? Na wciąż aktualnej generacji przez kilka sekund widzimy ekran ze Spider-Manem, musimy zaczekać na przyjemności, a w sytuacji PlayStation 5 gramy od razu. To naprawdę wygląda świetnie i jestem przekonany, że gracze szybko poczują różnice względem poprzedniej a nowej generacji.

Rozpoczęcie rozgrywki na PlayStation 4 ma zajmować w tym przypadku 18 sekund, a na PlayStation 5 rozpoczniemy zabawę bez jakichkolwiek opóźnień. Mam wrażenie, że gracze bardzo szybko przyzwyczają się do nowej jakości, a później włączenie przykładowo PS4 może okazać się bolesne.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/heres_how_spider-man_miles_morales_eliminates_load_times_on_ps5

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment