Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2020 18:18
Assassin’s Creed Valhalla
4587V

Assassin’s Creed Valhalla na szczegółowej prezentacji. Ubisoft pokazuje grę i oglądamy bardzo krwawą rozgrywkę

Ubisoft zaprasza na wielką prezentację Assassin’s Creed Valhalla. Deweloperzy przygotowali szczegółową prezentację, a redakcje z całego świata jednocześnie opublikowały materiały prezentujące czysty gameplay z przygody. Siadajcie wygodnie i oglądajcie krwawe akcje z wikingami w roli głównej.

Ubisoft z samego rana zapowiedział ostateczną prezentację Assassin's Creed Valhalla. Deweloperzy przygotowali duży pokaz tytułu, a jednocześnie dziennikarze otrzymali szansę sprawdzenia finalnej wersji gry – były to ostatnie pokazy przed wielką premierą.,

Twórcy postanowili bardzo dokładnie przygotować śmiałków na wyprawę wikingów i na początku przedstawiają głównego bohatera, opowiadają o jego klanie, by następnie zdradzają szczegóły głównego wątku – w pozycji trafimy do czterech różnych regionów, w których będziemy zawierać sojusze z różnymi hrabstwami. Studio wspomina o rozbudowie osady – szczegóły systemu przedstawiliśmy na portalu w tym tygodniu.

Każde angielskie królestwo zapewni graczom inne historie – podczas podróży napotkamy na spiski, ciekawe poboczne postacie czy też liczne wyzwania. Ubisoft podkreśla, że fabuła Assassin’s Creed Valhalla koncentruje się na motywach honoru, chwały oraz przywództwa, a podczas całej opowieści będziemy często dokonywać istotnych wyborów. Na materiale nie zabrakło wątku Asgardu, do którego trafimy podczas tej bardzo rozbudowanej podróży.

Na uwagę na pewno zasługuje oprawa – możemy podejrzewać, że właśnie tak będzie prezentować się Assassin's Creed Valhalla na najmocniejszych platformach. Kapitalnie prezentują się twarze postaci podczas przerywników.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla gameplay Ubisoft