Xbox Series X u pierwszego gracza. Unboxing pokazuje cały zestaw

News
12397V
Xbox Series X u pierwszego gracza. Unboxing pokazuje cały zestaw
Wojciech Gruszczyk | 12.10.2020, 15:17

Na miesiąc przed premierą, sklepowa wersja Xboksa Series X trafiła w ręce pierwszego gracza, który od razu postanowił odpakować urządzenie. Materiał pokazuje pełny box next-genowej konsoli. Zobaczcie wszystkie elementy dołączone do zestawu.

Od kilku godzin w Sieci krąży zdjęcie prezentujące palety Xboksów Series X, a teraz możemy mieć pewność, że konsola jest już w rękach pierwszego gracza. Sytuacja jest znacząca, ponieważ wcześniej dziennikarze nie otrzymali finalnej wersji sprzętu – konsola nie dotarła do nich w ostatecznym opakowaniu i na urządzeniu pojawiło się stosowne oznaczenie.

Sprzęt jednak trafił do pierwszego gracza i w tym wypadku widzimy sklepowe wydanie – właśnie taki box z jego zawartością otworzycie we własnych domach 10 listopada 2020 roku.

Jakość materiału nie jest najlepsza, ale zobaczycie na nim dobrze spakowany sprzęt, który został dokładnie zabezpieczony. Ciekawą opcją wydaje się wrzucenie konsoli w specjalny papier – firma nie zapomniała o dopisku „Power Your Dreams”, który pojawił się na ostatnim zwiastunie. Materiał zapoczątkował ostatni etap promocji konsoli. W zestawie nie zabrakło także kontrolera.

Wypowiedziane na końcu „La mata PlayStation” możemy przetłumaczyć jako „zabójca PlayStation”.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/first-unofficial-xbox-series-x-unboxing.304781/

Komentarze (291)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych