Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 13:41
Xbox Series X pudełko magazyn
5566V

Xbox Series X zbliża się do sklepów. Konsola Microsoftu już w magazynach

Do premiery Xboksa Series X pozostał mniej niż miesiąc, więc next-genowa konsola Microsoftu wylądowała już na magazynie. Firmy już wkrótce wrzucą sprzęt na półki sklepowe i rozpocznie się ostateczne odliczanie do nowej generacji.

10 listopada 2020 roku odbędzie się wielka premiera Xboksa Series X i Xboksa Series S. Microsoft zaproponuje konsole nowej generacji graczom na całym świecie w tym samym dniu, więc zainteresowani mogą szykować się na next-gena.

Amerykanie zapowiedzieli, że następne cztery tygodnie będą bardzo intensywne i najwidoczniej wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Już z samego rana pojawiły się materiały prezentujące rozgrywkę z Dirt 5 z XSX, a teraz w Sieci pojawiło się zdjęcie z magazynu, w którym znajdują się już Xboksy Series X. Nie mamy pewności, gdzie dokładnie została wykonana fotka, ale w następnych dniach urządzenie amerykańskiej korporacji powinno trafiać do kolejnych punktów, by następnie wylądować u graczy.

Do debiutu sprzętu Microsoftu pozostał już mniej niż miesiąc, więc będzie to na pewno ciekawa sytuacja dla graczy, którzy wyczekują na nowe urządzenia. Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy się martwić, że next-geny nie wyrobią się na 2020 rok, ale teraz wszystko zmierza w jednym kierunku.

Xbox Series X na magazynie - 1

Tutaj możecie jeszcze sprawdzić fotkę samego pudełka:

Xbox Series X na magazynie - 2

Źródło: https://www.resetera.com/threads/first-xbox-series-x-retail-box-spotted-in-the-wild.302552/

Tagi: Microsoft Xbox xbox series x