Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2020 10:11
Xbox Series X konsola
2274V

Microsoft rozpoczyna ostatnie odliczanie. Nadciągają aktywności i nowości dotyczące Xboksów Series X|S

Wielka premiera Xboksa Series X i Xboksa Series S odbędzie się na początku listopada, więc nadchodzące cztery tygodnie będą dla Microsoftu czasem intensywnej promocji. Gracze mogą liczyć na nowe pokazy i aktywności przygotowujące na wielki debiut next-genowego Xboksa.

Ubiegłoroczna prezentacja Xboksa Series X przez Phila Spencera zaskoczyła całą branżę. Od tego czasu przedstawiciele Microsoftu systematycznie prezentowali szczegóły dotyczące next-genowej konsoli. W zeszłym tygodniu zobaczyliśmy oficjalny zwiastun nowej generacji pod hasłem "Power Your Dreams", który rozpoczął finalny etap promocji sprzętów.

Josh Munsee, starszy menedżer ds. marketingu w Xboksie, nawiązując do trailera, zapowiedział kolejne 4 tygodnie atrakcji dla fanów wyczekujących na debiut nowych Xboksów. Gracze mogą liczyć na „aktywności, działania i materiały”, które zaprezentują amerykańskie urządzenia i pozwolą przygotować się na 10 listopada.

Już dzisiaj zobaczyliśmy Dirt 5 w wersji na Xboksa Series X, a w następnych dniach powinniśmy się spodziewać coraz częstszych prezentacji materiałów z ulepszonych gier zmierzających na XSX|S. Microsoft zapewne nie omieszka dokładnie przedstawić listę tytułów debiutujących na sprzęcie w dniu premiery – między innymi te pozycje zachęcą sympatyków konsolowej rozgrywki do amerykańskiego sprzętu nowej generacji.

Źródło: https://gamingbolt.com/xbox-series-x-s-more-to-come-in-the-next-4-weeks-says-senior-marketing-manager

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series X