Xbox Series X|S na zwiastunie „Power Your Dreams”

News
1696V
Xbox Series X|S na zwiastunie „Power Your Dreams”
Wojciech Gruszczyk | 09.10.2020, 15:09

Microsoft właśnie zaprezentował zwiastun Xboksów Series X|S. Firma promuje next-genowe konsole i przygotowuje graczy na premierę – w przyszłym miesiącu pierwsi zainteresowani postawią w domach nową generację i rozpoczną poznawanie nowych tytułów.

Microsoft już wczoraj opublikował zajawki dzisiejszej publikacji, a teraz otrzymaliśmy pełny materiał prezentujący konsole nowej generacji od korporacji z Redmond. Trailer jest tak naprawdę początkiem globalnej kampanii „Power Your Dreams”, której zadaniem jest przedstawienie ważnej idei: gdy chwytamy kontroler w łapy i rozpoczynamy rozgrywkę, zaczynamy marzyć. Microsoft podkreśla, że niezależnie, na której platformie cieszymy się grami (konsole, komputery, PC), wszyscy uczestniczymy w tym samym doświadczeniu.

„Odważ się marzyć razem z nami. Śnij o pełnych życia światach gier. Marz o niesamowitych prędkościach ładowania. Zapragnij szczegółowej grafiki i wysokich prędkości animacji.”

Bohaterem zwiastuna „My, Marzyciele” jest Daniel Kaluuya („Get Out” oraz „Black Panther), który wprowadza graczy w inspirującą podróż – po powrocie do domu Daniel chwyta w dłonie kontroler, łączy się ze znajomymi i zaczyna marzyć . Aktor podróżuje przez swoje marzenia, przechodzi przez różne światy, a na końcu odkrywa innego gracza. Materiał został dopieszczony przez utwór „No Ordinary” – jego autorem jest Labrinth.

Sprawdźcie również szczegóły Xbox All Access (mała obniżka w Polsce) oraz poznajcie komentarz Microsoftu dotyczący ostatnich plotek o przegrzewaniu się nowej generacji.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/09/power-your-dreams-with-a-new-generation-of-xbox/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych