Call of Duty: Warzone z poważnym błędem. Twórcy reagują na bug, przez który „gra jest niegrywalna”

News
5490V
Call of Duty: Warzone z poważnym błędem. Twórcy reagują na bug, przez który „gra jest niegrywalna”
Wojciech Gruszczyk | 09.10.2020, 14:28

Call of Duty: Warzone mierzy się z kolejnym błędem, przez który wielu graczy nie może swobodnie rozgrywać meczów. Twórcy wiedzą o problemie, szukają rozwiązania, ale przynajmniej aktualnie – produkcja może być niegrywalna dla wielu sympatyków Battle Royale.

Twórcy Call of Duty: Warzone potwierdzają duży problem z produkcją, przez który gracze mogą bez przerwy wykorzystywać między innymi granaty oraz stimy. Wystarczy tylko wykonać prosty ruch, by następnie każdy przedmiot nie posiadał limitu wykorzystania. W rezultacie jeden z graczy może cały czas leczyć swoje rany i biegać swobodnie w zamkniętej strefie.

Już teraz w Sieci pojawiają się dziesiątki materiałów, które pokazują, jak wykorzystać bug, którego umiejętność jest w zasadzie jedyną opcją na rozegranie meczu, ponieważ wiele spotkań rozgrywa się teraz w gazie.

Społeczność Call of Duty nie bez powodu określa błąd jako „game breaking glitch”, ponieważ coraz większa liczba spotkań kończy się tak, że jedna z drużyn wykorzystuje bug, a następnie ucieka w miejsce gazu – jeśli rywale nie zdecydowali się na wykorzystanie buga, to po odpowiednim czasie po prostu zginą.

Infinity Ward potwierdziło, że zna problem i aktualizacja zostanie wydana „najszybciej jak to możliwe”:

W temacie Call of Duty bezpiecznie jest aktualnie sprawdzić betę Call of Duty: Black Ops Cold War lub wyczekiwać pozytywnych informacji na temat prywatnych sesji w Warzone.

Źródło: Twitter: InfinityWard

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych