Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2020 19:28
Call of Duty: Warzone otrzyma prywatne sesje
1825V

Call of Duty: Warzone otrzyma prywatne sesje. Gameplay pokazuje nową funkcję

Już wkrótce twórcy Call of Duty: Warzone powinni oficjalnie zaprezentować możliwość tworzenia prywatnych sesji, a jednocześnie tryb zostanie udostępniony dla wszystkich graczy. Nowość została zaprezentowana na materiale wideo.

Twórcy Call of Duty: Warzone od premiery są proszeni przez graczy o przygotowanie prywatnych sesji. Tryb pozwoli graczom mierzyć się w niestandardowych meczach i otworzy furtkę do między innymi organizowania turniejów.

Jak się okazuje, taki wariant zabawy jest już dostępny w Call of Duty: Warzone i gracze odkryli do niego dostęp przez błąd gry. Na poniższym materiale zobaczycie możliwość konfiguracji lobby oraz nawet zobaczycie krótki fragment rozgrywki. Zainteresowani otrzymają możliwość ustawienia liczby żyć, maksymalnego życia, regeneracji, sprintu czy też możliwość podnoszenia poległych kompanów.

Według udostępnionego materiału dowiedzieliśmy się także, że prywatne mecze w Call of Duty: Warzone nie przyznają graczom XP, a dodatkowo zainteresowani nie mogą wrzucić do pozycji botów. Obie funkcje nie zostały przygotowane przez deweloperów.

Twórcy nie potwierdzili, kiedy zamierzają udostępnić wariant, ale bardzo możliwe, że prywatne mecze są przygotowane na premierę Call of Duty: Black Ops Cold War. Jutro startuje beta na PlayStation 4, a sama gra będzie dostępna w przyszłym miesiącu. Sprawdźcie ostatni zwiastun testów.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/video-shows-warzone-private-matches-working-suggesting-the-feature-could-be-announced-soon/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward