Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 20:12
FIFA 21 Switch
2374V

FIFA 21 na Nintendo Switcha to FIFA 19. Recenzja potwierdza prosty port wykonany przez EA

FIFA 21 cieszy się rekordowym zainteresowaniem, ale nawet w tej sytuacji Electronic Arts nie zajęło się większymi zmianami gry w wersji na Nintendo Switcha. Twórcy ponownie skopiowali zawartość z poprzedniego roku i wrzucili wszystko do nowego pudełka.

Electronic Arts coraz śmielej wrzuca swoje gry na Nintendo Switcha, ale nie oznacza to, że sympatycy japońskiej platformy mogą czuć się wyróżnieni w przypadku serii od EA Sports. FIFA 21 wylądowała na hybrydowym sprzęcie Nintendo, ale jest to prosty port wykonany przez deweloperów z EA.

FIFA 21 nie oferuje żadnych zmian względem Fify 20 lub Fify 19. Twórcy nie zadbali o nowości lub ulepszenia, więc ponownie nie otrzymamy jakichkolwiek innowacji. Sytuację dokładnie przedstawia dziennikarz IGN, który jednak nie wspomina o odświeżonych składach. Jeśli jednak zamierzacie kupić FIFA 21 na Nintendo Switcha, to warto zobaczyć poniższy materiał, który przedstawia sytuację i nawet pozwala spojrzeć na znajomy gameplay.

Electronic Arts potwierdziło już dzisiaj rekordowe zainteresowanie Fifą 21, więc jak widać wszystko zmierza dla wydawcy w odpowiednim kierunku. Od siebie mogę jedynie polecić naszą recenzję wersji na PlayStation 4, w której Kajetan wspomina o zmianach – w dużej wersji odświeżono kilka elementów. O nowościach informowaliśmy także w poradniku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21 Nintendo Switch switch