Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 16:42
FIFA 21
2229V

FIFA 21 z rekordowym zainteresowaniem. EA chwali się gigantycznym wynikiem

Electronic Arts potwierdziło wielkie zainteresowanie FIFA 21. Jeszcze przed oficjalną premierą na serwerach zalogowało się ponad 3 mln graczy. Firma potwierdza, że jeszcze nigdy nie cieszyła się takim wynikiem przed debiutem tytułu.

FIFA 21 jest dostępna oficjalnie od dzisiaj, ale część graczy zdecydowała się na droższe wersje gry, by wcześniej dołączyć do rozgrywki. Teraz Electronic Arts potwierdził, że 3,6 mln fanów piłki od EA zdecydowało się rozpocząć zabawę przed oficjalnym debiutem.

Jest to zdumiewający wynik, który pokazuje, że sympatycy serii czekali na nową pozycję EA Sports i mogą teraz ponownie tworzyć składy, walczyć o paczki i inwestować swój wolny czas, by zdobywać kolejnych piłkarzy.

Electronic Arts potwierdziło także bardzo dobry start EA Play, dzięki któremu Fifę 21 sprawdziło ponad 2,3 mln graczy – jak wiadomo była to jedyna opcja na wypróbowanie pozycji przed premierą, ponieważ w tym roku EA Sports nie przygotowało normalnej wersji demonstracyjnej.

FIFA 21 jest interesująca, ponieważ zapewni graczom przejście na nową generację, więc sympatycy cyfrowej piłki będą mogli mierzyć się z przeciwnikami na początku podczas sesji na przykładowo PlayStation 4, by później kontynuować grę na PlayStation 5.

Sprawdźcie naszą recenzję FIFA 21 oraz przeładowany ciekawymi informacjami poradnik.

Źródło: https://www.businesswire.com/news/home/20201009005361/en/

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21