Star Wars: Squadrons bez planów na rozwój. EA potwierdza fatalną wiadomość

News
2276V
Star Wars: Squadrons bez planów na rozwój. EA potwierdza fatalną wiadomość
Wojciech Gruszczyk | 08.10.2020, 14:32

Motive Studios nie zamierza rozwijać Star Wars: Squadrons. Gra nie otrzyma nowych trybów, map czy też maszyn. Twórcy zakończyli prace nad produkcją i gracze nie mogą liczyć na rozbudowujące ich doświadczenie nowości.

Star Wars: Squadrons to dla mnie spora niespodzianka, ponieważ Motive Studios stworzyło bardzo emocjonującą produkcję, która zadebiutowała w mniejszej cenie i jednocześnie mniejszej zawartości. Już w recenzji podkreśliłem, że moim zdaniem była to zła decyzja, ale wciąż miałem nadzieję, że twórcy oraz wydawca zmienią zdanie.

Tak się jednak nie stanie, a sytuację wyjaśnił Ian Frazier. Dyrektor kreatywny z Motive Studios potwierdził, że Star Wars: Squadrons to zakończony projekt, który nie otrzyma więcej zawartości:

„Nie chcemy mówić „prawie skończone!”, a następnie z czasem oferować więcej zawartości, choć szczerze mówiąc, tak działa większość gier w dzisiejszych czasach. Staraliśmy się potraktować to jak oldschoolowe podejście, mówiąc: „zapłaciłeś 40 dolarów za grę i jest ona całkowicie samodzielna”. Nie planujemy dodawać więcej treści, to jest gra i mamy nadzieję, że rozumiecie taką propozycję”.

Trzeba oczywiście zaznaczyć, że podejście w pewien sposób jest dobre, bo kupujemy produkcję, która nie otrzyma żadnych płatnych rozszerzeń, ale z drugiej strony – szkoda zmarnowanego potencjału. Dwa tryby to zdecydowanie za mało, by tytuł mógł przetrwać dłużej niż kilka miesięcy, a później pozostanie nam tylko kilkugodzinna fabuła.

Jeśli więc wciąż nie spróbowaliście tytułu, a chcecie otrzymać pełne doświadczenie – najlepiej jak najszybciej zapoznać się ze Star Wars: Squadrons Sprawdźcie także gameplay.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-08-no-plans-for-star-wars-squadrons-dlc-or-extra-modes-ea-says

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych