Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 20:54
Star Wars Squadrons
725V

Star Wars Squadrons prezentuje fabułę. Gameplay z kampanii na ONL

Na Opening Night Live nie mogło zabraknąć gier Electronic Arts, ponieważ wydawca w następnych miesiącach będzie świętował kilka dużych premier. Jedną z ciekawostek z katalogu EA jest Star Wars Squadrons – dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowy materiał z gry.

Twórcy Star Wars: Squadrons nie mogli liczyć na spokojną prezentację tytułu. Najnowsza przygoda w uniwersum Gwiezdnych wojen borykała się z kilkoma okazałymi przeciekami, jednak po poznaniu najważniejszych informacji, możemy w spokoju wyczekiwać na premierę.

Star Wars Squadrons zebrało już sporo pochwał, gdyż kilka redakcji otrzymało szansę sprawdzenia produkcji i wszyscy są zgodni, że nadciąga niezwykle przyjemny space shooter. Deweloperzy z Motive Studios oferują bardzo dynamiczne starcia, które nie muszą każdemu przypaść do gustu, natomiast entuzjaści tego IP zatopią się w zaciętych bojach na długie godziny.

Star Wars Squadrons prezentuje fabułę. Gameplay z kampanii na ONL

Motive Studios już wcześniej zapowiedziało, że choć w Star Wars: Squadrons otrzymamy fabularną kampanię, to będzie to wyłącznie dodatek do rozbudowanego trybu sieciowego. Mimo wszystko dzisiaj spojrzeliśmy na rozgrywkę, która może się podobać – podczas opowieści nie zabraknie przerywników filmowych oraz wymagających pojedynków.

Tagi: electronic arts Motive Studios Star Wars: Squadrons