Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2020 21:30
Watch Dogs Legion Aiden
937V

Watch Dogs Legion na fabularnym zwiastunie, rozgrywce i ze szczegółami rozwoju. Gra otrzyma kooperację i PVP

Ubisoft rozpoczął ostateczne odliczanie do premiery Watch Dogs Legion. Twórcy opublikowali między innymi fabularny zwiastun zapowiadający wydarzenia oraz zdradzają szczegóły rozwoju gry. Na deser możemy sprawdzić nowy gameplay.

Już kilka godzin temu mieliśmy okazję przedstawić nasze wrażenia z Watch Dogs Legion, a teraz Ubisoft zaprezentował masę materiałów z gry. Korporacja po opublikowaniu wymagań sprzętowych, najwidoczniej rozpoczęła już ostatni etap promocji tytułu, dzięki któremu wszyscy zainteresowani otrzymają kilka niezbędnych informacji.

Fabularny zwiastun przedstawia moment, w którym Londyn został zaatakowany. Seria wybuchów wywołała wielki chaos, a we wszystko są wmieszani hakerzy, dwie wielkie organizacje oraz tajemniczy „Dzień-Zero”. Deweloperzy pokazują również najważniejszy element gry, czyli przejmowanie nowych bohaterów, którzy mogą nam pomóc w misjach – w Watch Dogs Legion prawie każdy mieszkaniec Londynu może stać się protagonistą.

Ubisoft potwierdza także, że premiera Watch Dogs Legion to dopiero początek. W grudniu bezpłatna aktualizacja doda do gry kooperację, dzięki której 4 graczy będzie mogło wspólnie eksplorować miasto. W grze znajdą się także nowe misje do wykonania ze znajomymi czy też nawet dynamiczne wydarzenia.

W Watch Dogs Legion nie zabraknie nawet trybu PVP – jest to pierwsza część serii z takim wariantem zabawy. Gracze zostanie rozbudowana również o Inwazję (jeden z ulubionych wariantów rozgrywki dla fanów serii). Gra otrzyma także bezpłatne aktualizacje do rozgrywki single-player, dzięki którym wcielimy się w nowe postacie.

Natomiast dzięki Przepustce Sezonowej zapoznamy się z przykładowo Watch Dogs Legion Bloodline – jest to fabularne rozszerzenie podejmujące historię Aidena Pearce'a. W grze pojawi się także ikona z Watch Dogs 2. Ubisoft łączy nawet tytuł z Assassin's Creed i w rozszerzeniu pojawi się Darcy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion