Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 20:57
Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas
801V

Crash Bandicoot 4 zmierza na next-geny. ESRB ujawniło wydanie na Xboksa Series X

Twórcy Crash Bandicoot 4 mogą już wkrótce ujawnić nowe wydanie swojej najnowszej platformówki. W bazie ESRB pojawiło się wydanie gry, które sugeruje ważny szczegół – Activision najwidoczniej nie zdecydowało się na wykorzystanie Smart Delivery. Twórcy jednak powinni zapewnić ulepszenia.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zadebiutowało już na PlayStation 4 i Xboksie One, ale produkcja powinna bez najmniejszego problemu zadziałać na PlayStation 5 i Xboksie Series X|S – w końcu obie platformy wspierają wsteczną kompatybilność.

Mimo to w bazie danych ESRB pojawił się Crash Bandicoot 4 w wersji na next-genowy sprzęt Microsoftu. Sugeruje to dwie sytuacje – tytuł najwidoczniej nie skorzysta z bezpłatnej aktualizacji na nową generację (podobnie jak Call of Duty: Black Ops Cold War od tego samego wydawcy) oraz twórcy powinni zaoferować odpowiednie ulepszenia.

Jeśli tytuł będzie bez problemu działał na PS5 i XSX|S dzięki funkcji wspieranej przez Sony oraz Microsoft, to deweloperzy z Toys for Bob muszą zapewnić odpowiednie ulepszenia, których zadaniem będzie zachęcenie graczy do zagrania w nową wersję.

Może Crash Bandicoot 4 powróci z ray tracingiem oraz wsparciem 120 klatek na sekundę? Byłoby to na pewno ciekawe doświadczenie. Już w mojej recenzji wspominałem, że autorzy wykonali kawał dobrej pracy przygotowując świetny gameplay oraz piękne lokacje i cała gra mogłaby dużo zyskać dzięki wykorzystaniu mocy nowych konsol. Szkoda jedynie, że najwidoczniej nie możemy liczyć na bezpłatną aktualizację.

Zobaczcie premierowy zwiastun gry.

Crash Bandicoot 4 - Xbox Series X - ESRB

Źródło: https://wccftech.com/crash-bandicoot-4-next-gen-xbox-series-x-leak/

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob