Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 18:00
Crash odpoczywa (Crash Bandicoot 4)
829V

Crash Bandicoot 4 na świetnym zwiastunie. Materiał przygotowuje na premierę

Już na początku października Crash powróci ze swoją ekipą i zaproponuje graczom zupełnie nową historię. Twórcy postanowili zapowiedzieć wydarzenia i opublikowali premierowy zwiastun Crash Bandicoot 4. Materiał pozwala spojrzeć na wiele nowych fragmentów rozgrywki.

Na początku października zadebiutuje Crash Bandicoot 4 i będzie to pierwsza produkcja Toys for Bob rozbudowująca uniwersum jamraja pasiastego. Wcześniej deweloperzy zaprosili graczy na odświeżone przygody, ale nadszedł najwyższy czas na zupełnie nową grę.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas otrzymał właśnie premierowy zwiastun, ale deweloperzy zdecydowali się na „Gameplay Launch Trailer”, ponieważ cały materiał został zbudowany z kolejnych fragmentów rozgrywki. Zobaczycie tutaj wiele nowych lokacji oraz świeże umiejętności pozwalające graczom przedzierać się przez kolejne miejscówki.

Twórcy pokazują również nowych bohaterów czy też pozwalają spojrzeć na zupełnie nowy wariant zabawy zmieniający wcześniej odwiedzane tereny. Gracze będą biegać po odświeżonych mapach, które są ubarwione między innymi różnymi trybami wyświetlania.

Sprawdźcie również gameplay z Crash Bandicoot 4 oraz poznajcie nasze wrażenia z wersji demonstracyjnej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob