Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 10:44
PS5
7331V

Pokaz możliwości PS5. Start transmisji za chwilę!

Pokaz PS5 i jego możliwości w takich grach, jak Godfall czy Devil May Cry 5 odbędzie się już jutro o godzinie 11. W rozwinięciu podajemy linki do poszczególnych transmisji.

[Aktualizacja:] Transmisje rozpoczną się już za 15 minut. Poniżej możecie zobaczyć dokładnie, który japoński streamer ile dokładnie czasu spędzi z PlayStation 5. 


[Oryginalna wiadomość:]

Od niedzieli rozpocznie się Tydzień Gier na YouTubie. Z tej okazji Sony dostarczyło egzemplarze swojej next-genowej konsoli niektórym graczom, którzy będą testować ją już jutro o godzinie 11:00 czasu polskiego. Wygląda na to, że większość osób będzie mogło udostępniać pokaz rozgrywki z Astro's Playroom - tytułem startowym PS5 - a jedynie jedna osoba spróbuje swoich sił w Godfall oraz Devil May Cry 5: Special Edition.

Jest nią Lulu Suzuhara, który zapewne w tym momencie szykuje się do jutrzejszego pokazu. Jego transmisja (pierwsza od góry) premierę będzie miała już za 16 godzin. Warto przypomnieć, że PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce 19 listopada. Tytułem startowym ma być m.in. Demon's Souls (PS5), a także Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Dodatkowo, możecie zajrzeć także do innych japońskich YouTuberów, którzy przedstawią w dniu jutrzejszym PS5 „od środka”.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/heres-where-to-watch-sundays-ps5-gameplay-live-streams/

Tagi: prezentacja ps5