Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2020 15:15
the last of us 2
3173V

The Last of Us 2 na PS5 w [email protected]? Tak może wyglądać przygoda Ellie na next-genie Sony

Na kanale SnazzyAI pojawił się materiał przedstawiający The Last of Us 2 rozdzielczości 4K w połączeniu z 60 FPS-ami. Fragment rozgrywki pokazuje, jak może prezentować się tytuł na PS5.

Dwie ostatnie gry ekskluzywne Sony, czyli The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima, na pewno otrzymają ulepszoną wersję na next-gena korporacji - PS5. Patrząc na różne fora gamingowe dużo graczy postanowiło odpuścić sobie oba tytuły, aby móc ograć je następnie na nowej konsoli, wraz z dodatkowymi ulepszeniami technicznymi, jak i wizualnymi.

Na kanale SnazzyAI pojawił się materiał, który przedstawia bezspoilerowy wycinek rozgrywki z tej pierwszej pozycji. Działa on w rozdzielczości 4K i stałych 60 klatkach na sekundę, co może pokazać zainteresowanym The Last of Us 2 na PS5, jak produkcja będzie działać na next-genie (nie wliczając jakichkolwiek ulepszeń graficznych). 

Interesująco wypada jednak kwestia, czy potencjalna łatka, tudzież remaster będzie dostępny dla posiadaczy gry za darmo. Jak wielu z Was zapewne pamięta, remaster Spider-Mana z 2018 roku jest dostępny jedynie w wersji Ultimate Spider-Man: Miles Morales wycenionej na ponad 300 złotych. Twórcy z Insomniac Games oznajmili, że napracowali się zbyt dużo przy odświeżeniu, aby rozdawać je za darmo. Pytanie jest teraz następujące: czy podobnie stwierdzi Naughty Dog i Sucker Punch?

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/seeing_the_last_of_us_2_at_4k_60fps_makes_us_pray_for_a_ps5_upgrade

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II