Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 19:21
FIFA 21 EA Sports
633V

FIFA 21 na premierowym zwiastunie. EA Sports zaprasza wszystkich do gry

Dosłownie każdy może grać w FIFA 21 – właśnie to chce nam zaprezentować najnowszy zwiastun przygotowany przez EA Sports. Deweloperzy zaprezentowali materiał, który nie może się równać z najlepszymi premierówkami studia, ale łatwo wyczuć tutaj koncepcję deweloperów.

Już w przyszłym tygodniu do sklepów trafi FIFA 21. EA Sports chce odpowiednio promować grę, więc opublikowano premierowy zwiastun. Nie możemy tutaj mówić o najlepszym materiale w historii serii, ale twórcy łatwo pokazują przygotowaną ideę – w tym roku każdy może sięgnąć po pada i rozpocząć rywalizację na wirtualnych boiskach.

FIFA 21 zapowiada się interesująco, ponieważ EA Sports nie zrezygnowało z nowości i dosłownie w każdym trybie pojawią się mniejsze lub większe nowości, a dodatkowo gra otrzyma bezpłatne przejście na nową generację. Zainteresowani mogą liczyć, że deweloperzy wykorzystali moc oraz funkcje nowej generacji – w przypadku PlayStation 5 będzie to szybkie wczytywanie oraz możliwości kontrolera DualSense.

Zamierzacie grać w FIFA 21? Gracze nie mogą tym razem liczyć na wielki przeskok w przypadku oprawy (sprawdźcie gameplay i zwiastun VOLT-y), ale na pewno znajdzie się wielu fanów serii EA Sports, którzy już od przyszłego tygodnia rozpoczną budowanie składów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21