Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 17:45
FIFA 21 VOLTA KAKA
692V

FIFA 21 VOLTA na zwiastunie. EA pokazało tryb z gwiazdami

Electronic Arts zaprezentowało rozbudowany tryb przygotowany do FIFA 21. Twórcy odświeżyli uliczne zmagania dorzucając do gry nowych piłkarzy. Gracze tym razem zmierzą się z aktualnymi oraz klasycznymi gwiazdami i będą mogli dołączyć zawodowców do swoich zespołów.

Electronic Arts systematycznie promuje FIFA 21. Po tym jak mogliśmy spojrzeć na konkretny gameplay oraz po zaprezentowaniu nowych cieszynek, przyszedł czas na tryb VOLTA. Już w poprzednim roku w fabularnym trybie pojawiło się kilka znanych nazwisk, ale jak widać teraz deweloperzy chcą znacząco ubarwić zabawę dorzucając do gry kolejne ikony.

Kylian Mbappe, Kaka, Anthony Joshua, Trent Alexander-Arnold, Thierry Henry, Diplo, Joao Felix czy też Eric Cantona to dopiero początek długiej listy. Gracze będą mierzyć się z wybranymi przez Electronic Arts gwiazdami i wezmą udział w ciekawych pojedynkach.

EA Sports zapowiedziało, że chce dołączyć do gry nie tylko sportowców, a na arenach mogą pojawić się nawet osoby związane ze światem muzyki. EA chce zapraszać do współpracy różne osoby. VOLTA otrzyma także serię nowych strojów od między innymi Adidasa oraz Nike, a Héctor Bellerín zadbał o przygotowanie specjalnej kolekcji ubrań dla FIFA 21.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21