Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 19:26
Fifa 21 Joachim Loew
4882V

FIFA 21 na pełnej rozgrywce z PS4 Pro. Gameplay pokazuje mecz Niemców z Hiszpanami

Do premiery FIFA 21 pozostał mniej niż miesiąc i dzisiaj mamy okazję spojrzeć na czysty gameplay z nowej produkcji EA Sports. Sprawdźcie rozgrywkę Niemców z Hiszpanami, która została przygotowana na PlayStation 4 Pro.

EA Sports przygotowuje się do wielkiej premiery FIFA 21 i chociaż wciąż nie milkną negatywne komentarze zawodowych graczy, którzy nie są zadowoleni ze swoich ocen, to jednak deweloperzy najwidoczniej nie zamierzają się tym specjalnie przejmować, a po prostu promują nową grę.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na czysty gameplay z FIFA 21, który został przygotowany na PlayStation 4 Pro. Materiał pochodzi z bety, ale w tym wypadku studio nie powinno dokonać już większych zmian. Możemy oczekiwać, że w dniu premiery pozycja będzie wyglądać identycznie.

Oczywiście pod względem grafiki nie powinniśmy oczekiwać większych zmian. W końcu dopiero za rok EA Sports powinno zapewnić w pełni next-genowe wydanie, a teraz studio wciąż skupia się głównie na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Zamierzacie grać w FIFA 21? Sprawdźcie nasze wrażenia z rozgrywki, trybu VOLT-a czy też FIFA Ultimate Team. EA Sports dba w tym roku o wiele mniejszych zmian, które mogą pozytywnie wpłynąć na doświadczenie fanów.

Sprawdźcie również gameplay z kariery:

I drugi mecz:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21